Wyniki Pepco w II kw 2022 23 Spółka zanotowała duży wzrost przychodów

Narastająco, po I półroczu, Pepco Group ma 2.839 mln euro przychodów, co oznacza wzrost o 22,8 proc. Przychody sieci Pepco wyniosły 710 mln euro, co oznacza wzrost o 30,7 proc. Przychody Poundland Group wyniosły 474 mln euro, czyli wzrosły o 6,7 proc.

Promocje Pepco – odzież dla całej rodziny

Skopiuj kod i wpisz go przy zamówieniu w sklepie, aby aktywowaćzniżkę.Oferta obowiązuje na wybrany asortyment w sklepie. Korzystając z serwisu Zrabatowani, zyskacie pewność, że żadna istotna promocja Pepco Wam nie przepadnie Pepco. Dzięki temu OANDA Forex Broker-OANDA przegląd i informacje oszczędzicie czas i pieniądze, a zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze i bardziej opłacalne. Na portalu Zrabatowani znajdziecie nie tylko aktualny kupon Pepco, ale także rabaty do innych sklepów internetowych i stacjonarnych, jak np.

Grad i ulewa zniszczyły Biedronkę w Gnieźnie. Zdjęcie sklepu pokazuje skalę spustoszenia

Produkty objęte promocją będzie można kupić w Pepco w atrakcyjnych cenach do 23 maja. Warto się jednak pospieszyć, bo jeśli produkty będą się cieszyć Ograniczone czasochłem eating boost energii wyjątkowym powodzeniem, może ich po prostu zabraknąć. Pepco zawiesza kolportaż gazetek promocyjnych, a w zamian oferuje świetne promocje.

Grupa Pepco zapowiada nowe otwarcia sklepów. Jakie są plany na przyszły rok?

Jak podano, liczba jest niższa niż w analogicznym okresie roku ubiegłego (235 nowych sklepów netto) z uwagi na inną dynamikę tego procesu niż rok wcześniej. Spodziewane jest zwiększenie liczby otwarć w drugim półroczu 2023 r. W Pepco znajdziesz dobrą jakość, najnowsze trendy i szeroki wybór. “Grupa pozostaje przekonana co do wypełnienia celu uruchomienia 550 nowych sklepów netto w bieżącym roku obrotowym” – podało Pepco Group. Dla miłośników promocji i prawdziwych łowców okazji z pewnością cenne będą kody Pepco, które pozwolą na zakup wybranych produktów w jeszcze niższych cenach. Oprócz gazetki promocyjnej Pepco warto przejrzeć stronę Zrabatowani.pl, gdzie znajdziecie interesujące kupony Pepco, sprawiające, że zakupy w sieci dyskontów będą jeszcze przyjemniejsze.

  1. Dzięki temu zawsze będziecie na bieżąco z bieżącymi akcjami promocyjnymi organizowanymi przez sieć sklepów Pepco.
  2. Wyprawka szkolna, odświeżenie wystroju wnętrza czy dekoracja mieszkania na zbliżające się święta nie muszą być kosztowne – kod rabatowy Pepco pomoże zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy.
  3. W każdym sklepie można otrzymać fakturę VAT za zakupione produkty.
  4. Dodatkowo Pepco gazetka jest dostępna zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej, dlatego można z niej korzystać w najwygodniejszy dla siebie sposób.
  5. Możemy powiadomić Cię o nowej promocji.Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.
  6. Kod rabatowy najczęściej nie jest wymagany – większość promocji naliczana jest automatycznie.

Jak skorzystać z kodów promocyjnych Pepco i nie tylko? Dla użytkowników Zrabatowani to naprawdę proste!

Dzięki temu ograniczycie koszty niemalże wszystkich zakupów nawet o kilkadziesiąt procent – wystarczy pobrać aktywny kod Pepco lub inny ze Zrabatowani, a następnie wykorzystać go podczas zakupów. Możemy powiadomić Cię o nowej promocji.Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej. Ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Wystarczy podać imię, nazwisko i adres e-mail oraz aktywować subskrypcję kodów. Dzięki temu zawsze będziecie na bieżąco z bieżącymi akcjami promocyjnymi organizowanymi przez sieć sklepów Pepco. Kod rabatowy najczęściej nie jest wymagany – większość promocji naliczana jest automatycznie. U nas zdobędziecie jednak informacje o aktywowanych rabatach jako pierwsi. Dla miłośników prawdziwych promocji i rabatów przygotowaliśmy na stronie Zrabatowani ciekawe propozycje. Udostępniamy Wam wyłącznie topowe kupony Pepco, które umożliwiają obniżenie ceny towarów nawet o kilkadziesiąt procent.

Jeśli chodzi o sklep Pepco, promocja najczęściej aktywowana jest automatycznie w sklepie stacjonarnym, a na Zrabatowani znajdziecie tylko informację o zakresie jej obowiązywania i czasie trwania. Nie ulega jednak wątpliwości, że korzystając z naszego serwisu, możecie skutecznie zmniejszyć wydatki podczas zakupu odzieży dla dziecka lub innych artykułów potrzebnych w każdym domu. W sieci Pepco wzrost LFL w I półroczu wyniósł 15,8 proc., a w samym II kwartale 10,7 proc. Przychody sieci Pepco I półroczu wyniosły 1.719 mln euro, co oznacza wzrost o 36,9 proc. Przychody Poundland Group wyniosły 1.120 mln euro, czyli wzrosły o 6,3 proc. Skorzystaj z promocji bezpośrednio na stronie sklepu.Oferta obowiązuje na wybrany asortyment w sklepie.

Wszystkie produkty, także te kupione w Pepco w ramach promocji, można zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu zgodnie z regulaminem zwrotów dostępnym na pepco.pl. Zwracany towar nie może być uszkodzony ani nosić śladów użytkowania. Przez 30 dni klientowi przysługuje również prawo do zareklamowania kupionego produktu, jeśli podczas zakupów zostały Euro: EUR/USD (EUR=X) Deflation concerns in Eurozone naruszone zasady akcji promocyjnej Pepco. Zakupy można robić w maseczkach i rękawiczkach ochronnych, zachowując 2-metrowe odstępy od innych osób w sklepie. Podczas wizyty w galerii warto odwiedzić jeden ze sklepów Pepco, bo na klientów czekają spore przeceny. Taniej o 30% można kupić prawie wszystkie produkty dostępne w Pepco, m.in.

Kody rabatowe będą wysyłane na Wasze adresy e-mail tuż po ich pojawieniu się na stronie serwisu i uwierzytelnieniu przez sklep. W czasach pandemii wiele firm musiało zawiesić swoją działalność. Pepco mimo wielu ograniczeń oraz ciągle nowych zmian stara się walczyć z kryzysem gospodarczym. Władze sieci wpadły więc na pomysł wprowadzenia ogromnych promocji, w których produkty można kupić za naprawdę niewielkie pieniądze. Pepco poinformowało na swojej stronie internetowej, że obniża ceny całego asortymentu o 30%!

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe na podstawie Twojej zgody lub w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes. Kliknij poniżej „Wyrażam zgodę”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie tych technologii i przetwarzanie danych osobowych w powyższych celach. Zawsze możesz zmienić zdanie i zmienić wybór zgody w dowolnym momencie. Sieć sklepów Pepco w Polsce oferuje zarówno markety stacjonarne, jak i serwis internetowy, gdzie możecie zamówić produkty w świetnych cenach. Promocje Pepco są dostępne dla wszystkich klientów – zarówno nowych, jak i stałych, którzy często korzystają z oferty tego sklepu. Jeśli szukacie niskich cen i chcecie mieć dostęp do atrakcyjnych promocji, koniecznie załóżcie konto w serwisie Zrabatowani.

Scroll to Top